зірки

Алессандра Похер представляє нову колекцію ювелірних виробів

Anonim

Там колись було багато насмішок за її роботу

Їй довелося боротися з багатьма упередженнями: Алессандре Почера довелося витерти якийсь насмішок - навіть від чоловіка Олівера Почера, який замишлявся над ювелірним дизайнером задовго до їхнього одруження.

Але як трійкова мама все це виключила? "Я думаю, що з тієї хвилини, коли він більше зацікавлений в цій темі, він також зрозумів:" Звичайно, моя дружина також є ділова жінка і бізнесмен, і це більше, ніж трьох сережок ", - сказала вона в інтерв'ю RTL з нагоди презентації своєї нової ювелірної колекції в Мюнхені. Але навіть коли Алессандра Почера була залучена до екс-тенісиста Бориса Бекера в 2008 році, комедій різко вдарив її.

Пізніше відбулася зустріч між двома, в результаті вона попросила Почера на виступ. Насамперед, Алессандра хотів дізнатися про комедія: «Чому ти завжди хулить мене, ти мене не знаєш?» Вона розробила "п'яти-шестигодинну розмову", в якій виявилося, що вони дуже добре розуміють один одного.

Сьогодні у подружжя є три спільні діти, які навмисно тримають їх у суспільстві. "Це потрясіння на початку, коли ви дивитеся на свою дитину і визнаєте міміку та жести його чоловіка", - сказав 29-річний. Невелика, небажана сторона побила її колишнього найбільшого критика. Тоді вона все ще переконалася, що професією ювелірного дизайнера є мистецтво.

Джерело зображення: RTL