зірки

Алессандра Почер вперше розповідає про поділ

Anonim

"Без моєї мами я б не зміг це зробити"

Тривалий час обидві мовчали. Тепер Alessandra Pocher вперше говорить про відділення від її колишнього Олівера Почера - навіть якщо це нелегко для неї.

"Ми добре розуміємо один одного, разом у нас є троє дітей, і це завжди буде справою, і тому буде спільною відповідальністю", - сказала мати трьох в інтерв'ю RTL. "Речі добре йдуть за обставинами".

Останні кілька місяців було чимось не легким. Алессандра переїхала до Майамі до квітневого оголошення про відокремлення з трьома дітьми. Це майже виглядало як втеча.

Але очевидно, Алессандра не шкодує про те, що вона і Оллі тепер ідуть окремо. "Ні, це реальність, такі речі трапляються, це трапляється також і з іншими людьми, я вважаю, що важливо бути гідним щодо цього, а перш за все поставити дітей". Перша біль відділення, здається, подолана. Зараз з'являється складна тема сімейної організації для Почерів. Тому що батько Оллі дуже зайнятий у Німеччині.

Але робота Алессандры як дизайнера ювелірної продукції коштує багато часу. "Мені дуже пощастило, що у мене молода мама, яка багато допомагає, і я не зможу це зробити без моєї матері", - визнає вона.

Менше, ніж через чотири місяці після розлуки, Алессандра не хоче говорити про те, чи і коли буде розлучення. Причини відокремлення невідомі до сьогодні. Але для неї є певна річ: не повинно бути публічної війни між розами та Олієром Почем.