зірки

Алессандра Почер дає їй колишню Олівер Почера нову любов

Anonim

"Будемо ради, якщо він закохується"

Після того, як він залишив у квітні цього року, Алессандра Почера не сказала поганого слова про її ще-чоловіка Олівера Почера. Навпаки, 31-річний чоловік навіть поставиться до неї з новою любов'ю. "Буду щасливим, якщо б він знову закохався", - сказала вона в Майамі в бесіді з журналом "Гала".

Вона взагалі не ревнувала, коли побачила її колишню любов до іншої жінки. Приємно чути, особливо тому, що Олівера Почера насправді нагороджено. Як "картина" хоче знати, комедію, як кажуть, з тенісу зірка Сабіне Lisicki. "Це почалося кілька тижнів тому", - цитує газету інсайдер.

Але навіть якщо в певний момент в їхньому житті з'являться нові партнери, вони завжди будуть залишатися на зв'язку через своїх трьох дітей, дочки та подружніх синів. Але це не проблема для ювелірного дизайнера. Вона не бачить цю прив'язку "як залежність, тобто загальну відповідальність".

Тим не менш, вона хоче зберегти здорову дистанцію після розпаду. "Запам'ятати основне в моєму житті", продовжує Алессандра. Чи вона забиратиме прізвище Почера, однак, не знає мама трьох. Вона подвоїлася, оскільки, з одного боку, починається нова фаза її життя, але її діти носять ім'я свого батька. "Так що мені доведеться думати про це".

Людина, яка допомагає їй у цей важкий час, - це її мати. Вона є її найбільшою моделлю, її найбільшою підтримкою, другом і "іноді моєю мамою, як чоловік", - допускає Алессандра. У моделі немає нічого про потенційного нового партнера. На питання, чи вона відкрита для нових відносин, вона просто сказала: "Це покаже".

Джерело: Імаго