зірки

Алессандра Почера: втечі через страх своєї долі?

Anonim

Мова йде про багато грошей

Публічно Олівер Почер та його дружина Алессандра залишаються мовчазними, але за сценою він може добре вистрілити. Оскільки Алессандра переїхала в Майамі з трьома дітьми до Майамі і, таким чином, можливо, далека від німецького закону про розлучення.

Якщо два не уклали шлюбний договір у Німеччині, це може стати розумним кроком, тому що в Майамі жінки мають всі карти в руках. Що стосується розлучення, то це більше стосується грошей чоловіка. Більш того, Алессандре не доведеться розкривати власні активи, як це відбувається в Німеччині.

Оскільки одне очевидне: рахунок Почеров повний. Як успішний комедій Олівер Почер та мільйонер Алессандра Ней Мейер-Вільден принесли гроші в закритий шлюб 2010 року. Батько трьох, як кажуть, заробляє близько мільйона євро на рік зі сценограмами та телепередачами.

Алессандра Почер також добре розміщений, виходить з багатих будинків. Її батько Аксель Мейер-Вільден, який помер у 1997 році, був дуже успішним адвокатом та радником Бориса Беккера. Кажуть, що він успадкував долю від свого Сенді. Гроші, які вона отримала з завершенням навчання в 2005 році. Сказано, що це було 20 мільйонів євро.

І поки Алессандра залишається в США, їй не потрібно турбуватися про її успадковані гроші. Величезна перевага для Алессандри Почера. Якщо вона дійсно рухалась так далеко від батька з дітьми, щоб захистити мільйони від Олівера Почера, розпад не був би настільки мирним, як було оголошено на початку.

Джерело: IF