зірки

Алессандра Почер: Діти є найважливішою справою

Anonim

"Звичайно, ти сумний"

Алессандра Почера - справжня зловмисник - ідеально оформлена яскраво-червоною помадою та відповідними туфлями! Мати трьох дуже сильно виступає за відокремлення від ще-мужа Олівера Почера - всередині вона іноді виглядає дуже іншою.

Красива блондинка повинна боротися з тягарем поділу, як і всім іншим: "Це відбувається за закритими дверима". Звичайно, ви сумно, це кожен, кожен колись переживав розвал, що, звичайно, важче, якщо у вас є три Має дітей ".

Почниці не хочуть війни з трояндами

Діти не отримують значну частину розлучення, Алессандра теж задоволений: "Слава Богу, вони все ще замалі». Щепоздільна пара Почера хоче захистити своїх дітей від публіки, тільки зараз, коли стало відомо, що вже було проведено перше судове засідання: "Не можна забувати, що разом з Олієром є троє дітей, а найголовніше - вони добре і вони прекрасні, - говорить 30-річний.

Будемо сподіватися, що в майбутньому воно залишиться в майбутньому, що розлучення не перетвориться на війну троянд, а оголошена скандальна книга колишнього нареченого Алессандри Борис Беккер не розповсюджує непривабливі історії про юного дизайнера.

Джерело зображення: RTL