телевізор

Алессандра Почер: саме тому вона не бере участі у "Всіх маленьких"

Anonim

Вона залишається далеко від медійної спектаклі

У п'ятницю, великий розгром між Борисом Беккером та Олівером Почем розпочинається на "Всіх маленьких". На стороні Бекерс, дружина Лілі буде боротися за перемогу в ігровому шоу. Тільки одного там немає: Алессандра Почер підтвердила в бесіді з RTL, що вона вирішила не бути присутнім особисто.

"Олівер, як він сказав в інтерв'ю RTL, чудово розуміючи, що я залишиться в стороні від цієї медійної спектаклі і не буде коментувати це! Як батько наших дітей, він повністю поділяє моє ставлення", - сказала Алессандра Почер.

Показ відбувається на запрошення Олівера Почера. Після легендарної війни Twitter між ним і Борисом Беккером, комедій запросив колишню зірку тенісу на дуель. У "Все на маленькому" спеціальний "Бекер проти Pocher - The Showdown" обидва конкурують один з одним.

Розбіжність після розв'язання Twitter

На шоу передував тривалий суперечка між двома чоловіками через Twitter, який досяг піку в кінці вересня. Обидва часи знову і знову писали собі часи і знову жартують. Початковим моментом стала автобіографія ("Життя - це не гра"), легенда про теніс, в якій він влаштовує, серед інших, свою колишню наречену і ще-дружину Алессандру Почера.

Спочатку було незрозуміло, чи буде Алессандра на RTL в 8:15 вечора 25 жовтня, але вона вирішила утриматися від шоу "Все для маленьких" та великої розгромки між Олівером Почером та Борисом Беккером.

Джерело: Імаго