зірки

Алессандра Мейер-Вільден зараз тренер Zumba

Anonim

Після "Let's Dance" Алессандра Майер-Вільден упав танцювальну лихоманку

Вона не зробила це "Танцюючою зіркою 2016 року" і повинна була залишити шоу в епізоді вісім, але Алессандра Мейер-Вільден облизала її кров після участі в "Let's Dance". "Ви зневіритесь, тому що тиск вимкнений, але якось у вас щось не вистачає", - сказала вона в інтерв'ю RTL. І саме тому 33-річний вирішив продовжувати танцювати і тренуватися як вчитель танців Зумби.

"Я насправді підходить Зумбі, і я думав, що я просто віддаю його і спонукаю інших жінок зробити це зі мною як команда", - сказала Алессандра. Щоб зробити її професійну мрію на крок ближче, мала триплетка відправилася в британську столицю для "Зумба Академії". 700 учасників включають виставу "Dance & Fitness". "Це дійсно було невимовне почуття, щоб взяти участь тут", сказала вона в інтерв'ю "Abendzeitung München".

Станом на вересень 2016 року Алессандра Мейер-Вільден закінчить навчання як інструктор у Німеччині: "Я просто люблю спілкуватися з іншими людьми, тому це правильно для мене". Для них це було просто "сенсаційним спортом, який змушує вас підходити і підтримує вас", і ви зустрінете "багатьох однодумців, особливо багатьох інших матерів".

Крім того, Алессандра Мейер-Вільден також навчить дітей. Тому що навіть її шестирічна донька упала танцювальну лихоманку після "Let's Dance". "Вона з великим ентузіазмом стежила за все шоу і хотіла танцювати зараз, я з задоволенням танцюю разом, двоє хлопчиків не так захоплюються танцями, як моя дочка - вони просто хлопчики", - каже урочистий з Мюнхена.

Нам цікаво, що до кінця літа Алессандра Мейер-Вільден перетворить свою нову пристрасть на роботу.