зірки

Алессандра Мейер-Вільден та Олівер Почер мають хороші стосунки один з одним

Anonim

Чому Алессандра Мейер Уолден з нетерпінням чекає нудно?

З середини лютого цього року вона була як би проковтнута з землі. Оскільки після розлучення Олівера Почера, Алессандра Мейер-Вільден хотів вийти з громадськості спочатку. "Це було свідомо рішення витратити пару місяців, і я радий, що бурхливий час закінчився, і все стало надзвичайно нудно в моєму житті", 31-річний розповідає нам сміятися.

"Бурхливий час" розпочався наприкінці 2013 року, коли колишній чоловік Олесендри Олівер Почер зробив свою нову любов до зірки тенісу Сабіне Лісіці. Незабаром після цього Алессандра та комедій офіційно розлучилися. Тим не менш, спокій не ввійшов у життя трійки матері, тому що її емоційне та сімейне життя залишилося в центрі уваги. Алессандра Мейер-Вільден, тоді ще Почер, повернула своє дівоче прізвище та переїхала з трьома дітьми, яких вона мала з Олівером Почем, до своєї матері в Майамі. "Я виростав там, провів там більшу частину часу свого дитинства, діти вивчають англійську мову, так що все чудово, - пояснює вона.

Але як для чотирирічного Ніла та трьох-річних близнюків Емануеля та Еліана виростити без свого батька? "У нас є три чудових дітей разом, і ми завжди матимемо їх, тому важливо, щоб відносини були добрими, ми ладнали краще, і кожен робить свою участь у вихованні дітей, це просто дружні", говорить 31-річний.

У центрі та на заході діти - Алессандра Мейер-Вільден, вона вважає за краще бути на боці поп-зірки Рита Ора замість чоловіка-компаньйона. Але коли вона привела чоловіка до такої події? "У мене є час для нового партнера, звичайно, завжди приємно мати нового партнера", - каже вона з посмішкою. Але зараз 31-річний чоловік є одиноким - і до цих пір вона не взяла чоловіка в короткий список. Але, хто знає, якщо вона знову відправиться на такі партії, вона може скоро дізнатися когось.

Джерело: dpa