зірки

Алессандра Мейер-Вільден та Ірина Шайк вражають тіла мрій незабаром після народження

Anonim

Як це роблять зірки, такі як Алессандра Майер-Вільден, Ірина Шейк та Ко?

Алессандра Мейер-Вільден трьох тижнів тому народила близнюків. Тепер вона виглядає так само, як до подвійного народження. Навіть Ірина Шейк кілька тижнів після народження подарує їй після немовлят як сексуальну, як ніколи.

Струнці після тіла після трьох тижнів

Важко повірити! Алессандра Мейер-Вільден народила близнюків наприкінці березня. Два немовлят виросли в животі протягом 40 тижнів, і тепер, через три тижні після пологів, немає ознак вагітності. Навіть топ-модель Ірини Шайк показала своїм послідовникам лише через кілька тижнів після народження дитини ідеальне тіло після немовляти. З добре підготовленим, рівнинним шлунком вона зависла бікіні на повітряному матраці.

Більшість жінок здригаються від думки про короткий одяг або навіть про бікіні через три тижні після народження. Так як зірки це роблять?

Секрет Алессандры Мейер-Вільдена досить протверезий. Тому що, якщо подивитися на фотографії 34-річного віку, ви швидко зрозумієте, що вона завжди була стрункою та маленькою. Також під час вагітності нічого не було, щоб побачити маляти, окрім мега-дитини. Руки та ноги моделі залишалися стрункими і стрункими, але, на жаль, у моделі, мабуть, лише одна таємниця: хороші гени.

Те, що фанати та особливо американські ЗМІ підозрюють за надмірним тілом після немовлят Ірини Шайк, ви можете побачити у нашому відео.