зірки

Алессандра Мейер-Вільден навесні після пологів близнюків старанно знову тренажерний зал

Anonim

Через чотири тижні після пологів

Безумство, що Алессандра Мейер-Вільден (34) подарує за темп! Близько чотирьох тижнів тому її близнюки бачили світло дня, і вже знову свіже запечена п'ятикутна мама повернулася в тренажерний зал. У Instagram вона розмістила фотографію, яка показує їй в чорній спортивній сорочці. Усміхаючись, 34-річний чоловік тримає біцепс в камері: "Бум, сповнений першої тренування після народження".

Настільки мотивація та дисципліна приголомшують своїх послідовників. "Ти - Оберхаммер" або "Ти якось феномен Олександри, я чомусь не розумію, як ти виглядаєш, як після п'яти дітей, в якийсь час" Мега Респект ", є якісь вдячні коментарі. Але є і критичні голоси. "Хто живить твоїх дітей під час тренажерного залу?" Запитує користувач. Інший попереджає, що Майєр-Вільден, швидше, повинен проводити час з дітьми замість того, щоб їхати в тренажерний зал.

Лише кілька днів тому 34-річний чоловік зібрав невелику штормову трупу, тому що вона розмістила фотографію свого тіла після дитини. На ній вона носила ту ж футболку, яку вона вже носила на фотографії менше місяця тому - але в той час вона все ще покривала свій величезний дитячий м'яч. Також у цій публікації думка різко відрізнялася. Хоча деякі хвалили свою струнку фігуру, інші критикували більш важливі речі після народження, ніж турбуватися про цю цифру.