зірки

Алессандра Мейер-Вільден: Сонячна прогулянка зі своїми новонародженими близнятами

Anonim

Алессандра Мейер-Вільден знову чудово виглядає

Наприкінці березня Алессандра Мейер-Вільден (34 роки) народила своїх близнюків. Зараз вона розмістила першу фотографію прогулянки з немовлятами. Окрім шикарної подвійної коляски, п'ятикратна мати також подарує нам її тіло після тіла.

Алессандра любить її спортивно

Але Алессандра Мейер-Вільден вибрала хорошу панораму для своєї поїздки з близнюками. Лише кілька тижнів тому два хлопці бачили світло дня, тепер вони рухаються під сонцем Флориди. І поки новонароджені добре захищені від комах та ультрафіолетових променів у їх подвійному автомобілі, мама швидко піддається фотографії. "Я так вдячний і насолоджуюся кожною секундою з нашими ангелами", модель пише до свого відома в Instagram і ще раз подякую за багато поздоровлень з народженням. П'ять разів мама вже відмінна. А якщо подивитися на її спортивний одяг, то можна легко уявити, що Алессандра під час прогулянки подає пристойний темп.

Говорячи про темп: 34-річний тепер п'ять раз мама. На додаток до немовлят-близнюків, ім'я якого вона ще не розкрила, у Алессандри вже є сини-близнюки Емануель Олівер та Еліан Олівер (5 років) та дочка Найла Алессандра (7). Разом зі своїми дітьми та її другим чоловіком, Шмнакдіссієнерін живе в Майамі. Перші три дітей від шлюбу Мейер-Вільдена з Олієром Почем, з яким вона одружилася з 2010 по 2014 рік.