зірки

Алессандра Мейер-Вільден: Настільки добре її вагітність

Anonim

Подвійна вагітність дозволяє блищати Алессандру Мейер-Вільден

Хоча подружня вагітність була "абсолютно несподіваною" для Алессандри Мейер-Вільдена, подвійна дитяча щаслива робить 33-річну неймовірно щасливою - вона навіть надає солодке "доказ" на сторінці Instagram.

З простим словом "щасливе" і десять червоних сердець, Алессандра Мейер-Вільден прокоментував солодкий знімок, який вона сама опублікувала на своїй сторінці Instagram. Тоді ви можете побачити блондин сміється і торкається її круглого живота. Ця картина дійсно випромінює чисте щастя і (перед) радість.

Її вболівальники також захоплені блискучою мамою. "Ви виглядаєте просто так здорово! Вагітність велика! Удача триває", коментує один користувач, а інший пише: "Який великий живіт і щаслива мама!"

Алессандра Мейер-Вільден насправді буде п'ять разів (!) Мама наступного року! Після дочки Nayla (6) ювелірний дизайнер з її тодішнім чоловіком Олівером Почем отримав хлопців-близнюків Емануеля та Еліана (5). І тепер 33-річний очікує близнюків з новим партнером. "Це було абсолютно несподівано", - каже вона в інтерв'ю RTL після оголошення вагітності. "Звичайно, ми хотіли дитини, це те, що ми планували, але це завжди було друзям, тому про це подружжя поджидали два друзі".

На відміну від першої подружньої вагітності, діти запаморочуються на цей раз - так багато говорить Алессандра - секс, проте вона ще не хоче розкривати.