зірки

Алессандра Мейер-Вільден вражає своїх шанувальників Mager-Foto

Anonim

Алессандра Мейер-Вільден шокує вболівальників з Magerfoto

Немає питання, Алессандра Мейер-Вільден - тонка жінка. Вона спортивна і дбає про своє тіло. І те, що вона пишається цим, відображається в звичайних публікаціях, таких як фотографія бікіні з Флориди, яку дизайнер ювелірних виробів розмістив у Instagram. Чи вона вже заперечувала, що знову спричинить її?

Коментарі, наприклад: "Важко шукати анорексію" "Іди їсти соковиту бургер", або "Ви виглядаєте настільки виснаженими" - це лише деякі реакції, які Алессандра отримує в її публікації Instagram.

RTL зустрів Алессандру Мейер-Вільден у репетиціях на фінал "Давай танцює" в Кельні та поговорив з нею про звинувачення на анорексію: "Від тонкої, придатної та спортивної до анорексії - що, як стверджується, хвороба - це тонка лінія і саме там вона дійсно припиняється ", - сказала Алессандра, вона завжди була дуже стрункою, тобто схильністю. І на шоу" Давайте танцювати "кожен відхиляється, це, я думаю, нормально", - каже вона.

Насправді, Алессандра Мейер-Вільден публікує багато фотографій та відеороликів у своєму профілі Instagram, на якому вона займається спортом. Чи тренування, бокс або біг підтюпцем: Алессандра, схоже, справжній спортивний фанатик. "Я займаюсь багатьма видами спорту, добре харчуюсь, добре себе почуваю і добре, і я не відчуваю, що я повинен виправдати моє тіло, адже це моє тіло, і я повинен бути щасливим, а не іншими".

Насправді, негативні коментарі, як правило, відбиваються від неї, говорить 33-річний, але реакція на її пляжну фотографію, здається, зустрічається: "Мені щось відносно мало, але я повинен дивуватися, що люди буквально ображають інших, тому що вони як занадто густий або занадто тонка, то забава зупиняється десь ".

Надалі Алессандра, можливо, двічі подумаєш про те, які фотографії вона розміщує в Instagram, а які вона не робить.