зірки

Алессандра Мейер-Вільден на сімейному святі в Ібіці

Anonim

Алессандра Мейер-Вільден не їде на відпочинок без її дітей

Сен-Тропе служив багатьом зіркою. Ібіца святкується як нове свято Мекки VIP. Алессандра Мейер-Вільден також відкрила іспанський острів. Вона відпочиває там з дітьми та її партнером. З часу відділення Олівера Почера вона живе у Майамі і має сонце цілий рік. Ібіца повинна мати щось особливе.

"Ми тут проводимо сімейні свята, але у нас ще є друзі, які не мають дітей", - каже вона в інтерв'ю RTL. І вигукує про Ібіцу: «Можна поєднати це дуже приємно: вдень з дітьми, ввечері в різних ресторанах. Пропозиція тут дуже неймовірна. Ви можете бути абсолютно самотніми на пляжі з дітьми протягом дня і ввечері посеред товариства. " '

Її діти та людина в її житті несуть її поза публікою. "Тим часом я не поїду у відпустку без моїх дітей", - розповідає вона. "Я вирішив сюди прийти сюди вперше, це простіше, ніж я очікував, тому що я вже поважав це: готель і музичні та басейн партії, це трохи страшно Але це все дуже розслаблено ".

Недарма тут зірки: нещодавно модель Тоні Гаррн розслабилася на яхті зі своїми модельними друзями з Ібіці. Париж Хілтон лежить тут. І Марія Кері майже здійснила від'їзд, коли вона спотикнулася з розкішної баржі. І це, безумовно, не буде останнім часом, коли діва випала якоря.