зірки

Алессандра Мейер-Вільден мала трьох дітей вакцинувати

Anonim

Модель і трійка мама Алессандра Мейер-Вільден (32 років) мала дочку (5) та двох синглів-близнюків (3), які були вакциновані проти менінгококового Б. Колишня дружина Олівера Почера (37 років) сказала з нагоди Дня світового менінгіту: "Якщо є запобігання проти цієї страшної хвороби, то, звичайно, я беру їх захищати своїх дітей". Менінгіт - це інфекція, яка може призвести до смерті протягом 24 годин.

Всесвітній день Менінгіт

Щоб повідомити про небезпеку захворювання, день менингіту відбувається у всьому світі 24 квітня, оскільки вакцина є єдиною ефективною профілактикою цього захворювання, що може спричинити запалення головного та спинного мозку та отруєння крові.

Менінгокок B викликає 85 відсотків випадків немовлят та дітей

До теперішнього часу багато дітей у Німеччині лише вакцинують проти менінгококової інфекції С, для яких існує стандартна рекомендація з вакцинації Комісії з постійної вакцинації (STIKO) з 2006 року. Хоча, наприклад, Комісія з вакцинації Саксонії (SIKO) та Комісія з вакцинації німецької Академії педіатрії та підлітків (DAKJ) вже рекомендують вакцину MenB, поки стандартна рекомендація відсутня. Однак практично у всіх країнах-членах ЄС активно рекомендується проводити вакцинацію від органів охорони здоров'я, у Великобританії незабаром буде введено навіть загальнонаціональну вакцинацію новонароджених. Навіть у Німеччині деякі компанії зі страхування здоров'я добровільно відшкодовують витрати. У 2014 році вакциновано близько 100 000 доз.

Щороку в Німеччині близько 45 смертей

У Німеччині щорічно спостерігається в середньому 430 випадків менінгококової інфекції, і близько 10 відсотків пацієнтів вмирають, більшість з них у дитинстві. Кожен п'ятий живий страждає від таких наслідків, як глухота, судоми або втрата кінцівок. За словами Мейєра-Вільдена, "ці вакцинації повинні бути обов'язковими, сьогодні немає ніяких причин того, що деякі хвороби, такі як кір або менінгіт, все ще існують, а тим більше діти вмирають внаслідок таких захворювань".