зірки

Алессандра Мейер-Вільден: Так, "МИ" продовжує займатися спортом і відчувати себе чудово

Anonim

Алессандра Мейер-Вільден: тренування з дитячим м'ячем

Трійна мама Алессандра Мейер Уолден знову вагітна близнюками. Але це не заважає їм проходити звичайну спортивну програму - і це все. Вона зараз розмістила відео в Instagram.

"Так, " МИ продовжує займатися спортом і відчувати себе чудово! Будьте на ногах, вагітні чи ні, це варто! ", 33-річний пише про відео. Алессандра Мейер-Вільден неодноразово публікувала фотографії про себе, займаючись спортом - навіть під час вагітності. "У мене є пріоритет - зберегти здоровий і збалансований спосіб життя, і це просто робить мене відчувати себе краще, коли я займаюсь спортом, навіть під час вагітності", - написала вона в середині грудня, щоб зробити її вранці.

Вона підкреслює, що для неї важливий збалансований спосіб життя, і, звичайно, вона платить час, щоб відпочити, наприклад, на пляжі в Майамі. Вона живе там з часу її відокремлення від Олівера Почера, який оголосив про двох у 2013 році. Похер - батько її дочки Найла Алессандра (7) та близнюків Емануїла Олівера та Еліана Олівера (5). З 2015 року вона одружується знову, її чоловік дуже рекламується, сором'язливий.

Доброго ранку Майамі. ми нарешті встигли до пляжу? ☀️ ???? #weekend #saturdaymorning #saturday #beach #beachtime #ocean #sun #sunshine #familytime #family #pregnant #pregnancy #pregnantwithtwins #fitpregnancy #mommytobe #momlife #miami #happyplace #funtimes #positivevibes #happiness #peaceful #alessandrameyerwoelden

Фотографія, розміщена Alessandra Meyer-Wölden 28 січня 2017 року о 6:47 вечора

Наприкінці листопада вона заявила, що вагітна: "Бути матір'ю з трьох чудових дітей, це найбільше щастя в моєму житті, сьогодні я хочу сказати вам, що любов до мого життя, і я чекаю близнюків". Так, правильно - знову ж таки, близнюки Ми перевантажені, і навряд чи можна повірити в нашу долю, щоб вітати ще двох маленьких ангелів у нашій сім'ї ".