зірки

Алессандра Мейер-Вільден вагітна: вона знову чекає близнюків

Anonim

Алессандра Мейер-Вільден: "Це було абсолютно несподівано"

Ця новина трохи сенсація! З часів її відокремлення від Олівера Почера, Алессандра Мейер-Вільден живе з дочкою, її двоєшніми синами та її новим чоловіком в Майамі. Сімейне щастя, мабуть, не було повним, тому що 33-річний вагітна знову - знову з близнюками! Вона ніколи не очікувала цього в житті, як вона зараз розкриває "RTL Exclusiv" на "СІТІ" в Берліні.

"Це було абсолютно несподівано", - каже вона. "Звичайно, ми хотіли дитини, це те, що ми планували, але це завжди було друзям, тому про це подружжя поджидали два друзі". Двічі близнюків і природним способом, в кращому випадку, в одній з 10000 випадків.

Участь у "Let's Dance", Алессандра відкрила свою пристрасть до танців і почала тренуватися як інструктор з Зумби. Ця кар'єра, ймовірно, зараз на льоду. Але навіть під час вагітності 33-річний чоловік не хоче відмовлятися від спорту, але "звичайно в зменшеній рамці". На третьої вагітності вона була безперечно набагато більш розслабленою, ніж перші два рази.

Дочка Nayla і два ідентичних хлопчика-близнюка Емануель і Еліан були б дуже щасливі братів і сестер. Цього разу близнюки запаморочливі - стільки зраджує Алессандра - секс, проте вони ще не хочуть розкривати. Ясно, що багато роботи на бабусі. Адже швидка п'ять мам не покладаються насамперед на няню, а на свою матір Антонелла.

Як її теперішній партнер життя відреагував на новини дитини і коли настав час - ось що ви дізнаєтеся у відео.