зірки

Алессандра Мейер-Вільден дуже переживає: сини-близнюки тут!

Anonim

Алессандра Мейер-Вільден зараз п'ять разів мама

Діти тут! Алессандра Мейер-Вільден (34 років) народила своїх близнюків. Це те, що вона навіть оголосила в Instagram. Це робить модель гордою матір'ю п'яти дітей.

"Ми так вдячні за це неймовірне чудо"

"Я дуже радий і пишаюсь оголосити, що наші гарні близняті хлопці бачили світлий день", - пише вона. "Любов мого життя, мої 3 дитини і я так вдячні за це неймовірне диво, нескінченна любов до наших двох ангелів переповнена, і ми раді, що вони закінчили нашу сім'ю". Я без сумніву найщасливіший у 5 разів Мама світу! "

"Алессандра та її близнюки добре", - розповідає друг у ексклюзивному інтерв'ю з порталом. Алессандра та її чоловік дуже зраділи, а троє нових братів і сестер радіють своїм братам, але спочатку сім'я хоче насолодитися своїм щастям приватним способом і просить їх розуміти ".

Я так пишаюсь і благословенний, щоб поділитися з вами приходом наших прекрасних близнюків хлопчиків. Любов до мого життя, мої 3 чудових дітей, і я зневажений і вдячний за це неймовірне диво. Ангели переважають, і ми дуже раді, що закінчили нашу сім'ю. Без сумніву, я можу сказати, що я найщасливіша мати світу в світі. Я щасливий і пишаюся тим, що наші прекрасні хлопчики-двійні бачили світлий день. Любов мого життя, мої 3 дитини і я так вдячні за це неймовірне диво. Безмежна любов до наших двох ангелів переважає, і ми щасливі, що зараз вони закінчили нашу сім'ю. Я без сумніву, найщасливіша 5х мама в світі! ?? #twinsagain # чудо # twinboys # momof5 #blessed #thankful #happy # humbled #love #family

Пост, поділений Алессандрою Майер-Вільденом, 31 березня 2017 року о 20:15

"Це було абсолютно несподівано"

В останні тижні шанувальники Алессандра Мейер-Уолден могли дивитися практично кожен день на своєму рахунку Instagram, коли її круглий двійнячий живіт ставав все більшим. Незадовго до пологів 34-річний чоловік представив себе дитяче м'яч XXL під сонцем Майамі. Там ювелірний дизайнер живе зі своїм чоловіком, донькою Найлою Альессандрою (7) та синами-близнюками Емануелем Олівером та Еліаном Олівером (5). Тепер з'явилися ще двоє близнюків.

У листопаді 2016 року Алессандра оголосила, що вона знову чекає близнюків. "Це було абсолютно несподівано", - сказала вона в інтерв'ю RTL. "Звичайно, ми хотіли дитини, це те, що ми планували, але це завжди було друзям, тому про це подружжя поджидали два друзі".

Пара, яка дала обітницю у 2015 році, була повністю схвильована. Перші три дітей 34-річних від її шлюбу з Олівером Почем, з якими вона була одружена з 2010 по 2014 рік.