зірки

Алессандра Мейер-Вільден знову очікує близнюків: п'ять відповідей на вагітність

Anonim

Подвійне зростання сім'ї

Яка сенсація! Алессандра Мейер-Вільден (33) чекає близнюків - і це вже вдруге. "Щоб бути матір'ю трьох чудових дітей, це найбільше щастя в моєму житті, і сьогодні я хочу сказати вам, що любов до мого життя, і я очікую близнюків", - сказала вона на її сторінці Facebook на неділю. "Ми перевантажені і навряд чи можемо повірити в нашу щастя, щоб вітати ще двох маленьких ангелів у нашій родині". Відповіді на найбільш важливі питання щодо росту сім'ї №4 та №5 можна знайти тут:

Хто такий батько?

В інтерв'ю "RTL Exclusiv" Мейер-Вільден виявив, що батьком ще нерожденних немовлят є її чоловік. Однак про людину невідомо про неї дуже багато. Врешті-решт, вона нарешті підтвердила чуток про те, що вона знову щасливо одружується. "Ми щасливо заміжня сім'я, я завжди зберігала це дуже темно, тому що я хочу захистити наше велике щастя", пояснила вона. Вона навчилася з минулого і намагається уникати певних помилок і поважати побажання свого партнера. "Мій чоловік не хоче бути публічним", - пояснює Майер-Вільден на "RTL Exclusiv".

Але, хоча він і не хоче бути публічним, вона, здається, знайшла щастя з новою людиною на її боці. "Приємно бути в змозі поділитися цим щастям з потрібним партнером з моїм душам", - сказав 33-річний співрозмовник в інтерв'ю Bild.

Скільки дітей вона має?

З новими близнюками сім'я Алессандра Мейер-Вільден виростає до семи чоловік. Її троє інших дітей від її одруження з коміром Олівером Почером ("ідіотом"). З 38-річною вона має шестирічну доньку та п'ять років однакових хлопчиків-близнюків. Тим не менш, дизінготичні близнюки йдуть на марш, а майбутня мама не хоче розкривати секс. "Це був справжній шок", - розповіла вона у виступі "RTL Exclusiv".

Де вона живе з сім'єю?

Дизайнер ювелірних виробів жив і працював у Майамі, штат Флорида, досить довго - точніше після розпаду з Почером. Повернення в Німеччину не є для неї вибором, вона оприлюднила в інтерв'ю інформаційному агентству інформацію про новини в березні 2016 року. "Ми можемо вести нормальне життя тут, поза суспільним оком, без дітей в школі чи їхніх батьків, знаючи, хто та мама та мама, так що діти можуть рости там як звичайно, і я просто не хочу, щоб це віддалялося від них ", - пояснила вона як причина.

Чому це ризик вагітності?

В інтерв'ю "Bild" Мейер-Вільден також показав: "Це ризик вагітності, я дуже поважаю це". Але цей факт не обов'язково небезпечний. Для жінок, які очікують, що близнюки, за визначенням, вважаються небезпечними. Причиною цього є обмежений простір в животі та підвищений ризик передчасних пологів новонароджених. Для Meyer-Wölden це означає ближчу медичну перевірку, ніж з дитиною.

В середньому кожне 40-річчя у всьому світі є побратимом. Як повідомляло Spiegel Online, американські дослідники також виявили, що особливо високі жінки частіше отримують близнюків, ніж дрібні жінки. Ще одне дослідження показало, що жінки з вираженими фізичними фізичними можливостями частіше завагітніли близнюками, ніж, наприклад, нездорові жінки. Оскільки Алессандра Мейер-Вільден дуже високий і дуже активний у спорті, друге подружнє вагітність, здається, не є таким незвичним.

Але вона цього не очікувала. "Коли лікар сказав мені, що вони близнюки, мені довелося плакати, це диво, що я вагітна близнюками два рази поспіль, я ніколи не була настільки перевантажена в моєму житті", пояснила вона.

Які стосунки з колишнім Олівером Почем?

Алессандра Мейер-Вільден була одружена з батьком своїх старших трьох дітей з вересня 2010 року по квітень 2013 року. В інтерв'ю журналу "Гала" було сказано, що в той час вона і Олівер Почер поділилися взяттям під варту. "Наші відносини дуже добре, навіть якщо вони часто представлені по-різному", - сказала майбутня мама серпня 2015 року в журналі "Люди".

Для того, щоб діти бачили свого батька, який живе в Німеччині, досить часто, Інтернет і хороший зв'язок з польотом - це велика допомога. "У повсякденному житті Skype і FaceTime допомагають нам підтримувати зв'язок, інакше Олівер часто з нами, він не проти того, щоб возити в Майамі протягом восьми годин, для нього це майже розслаблення, щоб мати мир у літаку" Мейер-Вільден каже.