зірки

Алессандра Мейер-Вільден: Перша поява після народження близнюків

Anonim

Керолайн Бейл показує свій дитячий м'яч

Як вона це робить? Але до кінця березня Алессандра Мейер-Вільден (34 роки) породила своїх близнюків. На церемонії нагородження "Deichmann Shoe Step Awards" у Гамбурзькому куріо-хаусі вона знову пройшла ранжову і струнку через червону доріжку - її перший публічний вигляд, як п'ятимісна мама!

34-річний чоловік пройшов за запрошенням гостя Генріха Деіхмана разом з численними знаменитостями, такими як Янін Ульманн, Керолайн Бейл, Магдалена Брзеска, Гюлькан Кампс, Марієлла Аренс та Моцкі Мабусе. В шостий раз Дейхманн вшанував модних редакторів, блогерів та стилістів у рамках акції «Гламур», які вміло поставили взуття в центрі своїх внесків.

Поїхали з Майамі

Мейер-Вільден спеціально приїхав до Гамбурга з цієї мети з прийнятого додому Майамі - і стояв у світлому світлі непостійно. Немає слідів дитячих фунтів. "Я величезний шанувальник взуття, як і всі інші жінки, - я хотіла провести приємний вечір з моєю мамою і принесла їй сьогодні - я ніколи не був на Shoe Step Awards раніше, і подорож, безумовно, варто цього "вона пояснила їй приходу.

Навіть незважаючи на те, що її пріоритети у взутті "напевно змінилися". "Мої високі підбори вже поклали на шар пилу і були припарковані на рік дуже далеко в шафі". Для мене, тим комфортніше, тим краще, я просто дуже сильно на ногах, там нічого не слід тиснути і Мені також не потрібні пухирі на ногах, тому кросівки в даний час є моїм улюбленим взуттям », - пояснює 34-річний чоловік.

"Мені дуже подобається кожна секунда"

І як ваше нове побутове життя зараз виглядає як п'ята частина мумії? "Це, звичайно, цілодобова робота, особливо, особливо двом маленьким потрібен мені цілодобово, але вони чудові діти, і я просто щаслива, що всі здорові і що все добре, мені дуже подобається кожна секунда Моя мама насправді є моєю найбільшою допомогою, і я благословляюсь мати таку велику матір, але сім'я мого чоловіка також повною мірою бере участь і дає мені велику підтримку ", - наголошує Майер-Вільден.

І чому вона не привела свого чоловіка до події? "Він, принаймні, стеснительний, як моя мати, якщо не більш боязка, він не хоче бути публічним, і я поважаю це". Те, що її заздрізне тіло після дитини в соціальних мережах викликало розкол ехо, 34-річного листя. "Найважливіше, що ви почуваєте себе добре у вашій шкірі, немає ніяких правил, я ніколи не робив таємницю бути абсолютним спортсменом, я займався спортом під час і до моєї вагітності, але я цього не роблю, тому що я перебуваю під тиском чи гонит якийсь ідеал краси, але тому, що почуваюсь фізично і емоційно, це спосіб життя, я не рахую калорій, це не той час, і, мабуть, я отримав хороші гени від моєї мами ».

Керолайн Бейл з гордістю показує, як її дитина зіткнеться

Ведуча Керолайн Бейл (50) забезпечила другу велику мерехтливу гроза. У неї ще є народження. У 50-річних хлопчика більше не забувають. Вона також щасливо проникала в камери - і носила взуття на п'ятах. "Я дійсно хотів носити інші черевики сьогодні, але вони більше не підходили, я дійсно добре, може бути краще, ніж деякі 30-річні вагітні жінки, все в житті - позитивне ставлення".

Але коли точно приходить дитина? "Це можна побачити і не дуже довго, у нас є ще кілька виступів, навіть на телебаченні, інакше я спокійно". Все вже готово до народження: "Я добре все організував, я - організаторське диво і завжди повинен робити все відразу". Що Алессандра Мейер-Вільден показала лише через шість тижнів після народження на виставці, вона знайшла чудове. Вона також могла уявити собі для себе: "Звичайно, чому б і ні?"

Там були і зірки

Актриса Марієлла Аренс (48 років, "Любовний випадок") та художня гімнастка Магдалина Бризка (39 років) також мали лише позитивні слова для декількох мам Альессандри та вагітної Кароліни Бейл: "Чому вони не повинні бути тут сьогодні? фантастичні ", - сказали вони одностайно. Обидві сторони також поцікавилися запаморочливими високими взуттями на червоній доріжці: "Для мене це вітається зміна, бо в повсякденному житті я ношу лише кросівки", - сказав Бризка. "Є зручні високі черевики та менш зручні, я б міг танцювати з ними сьогодні". І Аренс сказав: "У мене є так званий" взуттєвий дім "вдома: все від усього, але, насамперед, багато взуття на каблуках".

Навіть щойно задіяний "Motsi Mabuse" (36) добре одягнений взуття: "Я міг носити нову пару черевиків кожен день, так що багато хто вдома". Вона приїхала на захід без її найближчого чоловіка, професійного танцівника Євгена Вознюка. "Він тепер розуміє і поважає мою взуттєву гальку", - каже суд присяжних "Let's Dance". Чи весільний вальс танцював на високих підборах? "Ні, " каже Мабусе, "ми йдемо босою".

Ніг Бекер (23), вечірній ді-джей, прийшов із кросівками на ноги та з подругою Тани Морена де Олівейра Лагоейро. У них також було шквал ліхтарів: "Це відчувається дещо дивно, але смішно, я щасливий", сказала вона. Які взуття робить Ной у жінок? "На високих підборах, що неможливо, - це балетні квартири".