зірки

Алессандра Мейер-Вільден: Перша поява на червоній доріжці після народження її близнюків

Anonim

Поява Вау лише через кілька тижнів після народження її близнюків

"Шапкова премія" в Гамбурзі показує, хто має ранг і ім'я. Алессандра Мейер-Вільден також виступає на червоній доріжці. Особливе: це її перша поява після народження її близнюків. Немає ознак вагітності.

Алессандра Мейер-Вільден: "Ніхто не повинен відчувати тиск"

Божевілля - поява Алессандра Мейер-Вільден дійсно здивувала вас. Дизайнер ювелірних виробів виглядає сонячним снігом, розслабленим і струнким, коли вона перетворюється у спалах блискавки для фотографів. Хоча вона народила близнюків лише кілька тижнів тому, вона не може витримати деформацію пологів. Алессандра Мейер-Вільден також, здається, не має справлятися з типовою жіночою проблемою додаткових дитячих фунтів. Це ставить запитання: як вона це робить?

"Мої близнюки тепер вже шість тижнів", - каже Алессандра Мейер-Вільден в інтерв'ю порталу. Коли ми запитуємо її, як їй вдалося повернутись у форму незабаром після цього, вона майже збентежена. "Це змушує мене відчувати себе незручно зараз, відчуваєш, що ви повинні виправдати себе, але це не так, як ви це робите?" Це не схоже на те, що я встановив мету і сказав: "Я повинен бути тонким Це те, що я хочу сказати всім там, тому що ніхто не повинен відчувати тиск ", - пояснює Алессандра.

34-річний, мабуть, не бажає, щоб інші жінки відчували тиск на те, щоб втратити зайві кілограми якомога швидше після народження.

У відео ви дізнаєтеся, що Алессандра ще не сказала про своє друге побратимство і про її повсякденне життя з маленькими негідниками.