зірки

Алессандра Мейер-Вільден: До цього вона найбільше поважала "Let's Dance"

Anonim

Кілька років тому Алессандра Мейер-Вільден (32 роки) мав намахати над танцмайданчиком на виставці RTL "Let's Dance" (з п'ятниці о 8:15). Але потім вона завагітніла зі своїми близнюками. Тепер трійка матері та колишня дружина комедіа Олівера Почера (38 років) наважується спробувати ще раз. Скільки вона чекає на виклик і яка найбільше лякає її, пояснює вона в інтерв'ю з місцем новин.

На "Давай танцюй" на старті

Чому ви вирішили приєднатися до "Let's Dance"?

Алессандра Мейер-Вільден: Я був великим шанувальником шоу з першого сезону. Мені запропонували кілька років тому, якщо я хотів би взяти участь. Я вже погодився, але потім я завагітніла з близнюками. Я радий, що я отримав другий шанс зараз.

Ви б назвали себе гарною танцівницею?

Мейер-Вільден: Я ніколи не мав нічого спільного з танцями у всьому житті. Танці завжди були для мене девішими. Мені було більше в спортивних хлопців. Останнім часом я виявив свою пристрасть до Зумби, це моє єдине з'єднання з танцями, що, звичайно, є більш фітнес-танцем.

Наскільки честолюбними ви наближаєтесь до шоу? Чи щось, крім перемоги, буде для вас розчаруванням?

Мейер-Вільден: Ні, не зовсім. Кожен, хто знає мене, це знає. Я бачу це як життєвий досвід. Звичайно, я буду робити все можливе і сподіваюсь, що моє найкраще буде тривати. Я також хочу, щоб аудиторія побачила, що я намагаюся. Але, нарешті, це не робить для мене великої різниці, якщо я збираюся випадати посередині, або стати першим, якщо це позитивний досвід.

Вилетіти спочатку, але не обов'язково бути.

Мейер-Вільден: Ні, не будь-ласка! Це було б шкода, особливо для мого танцювального партнера. Він настільки працьовитий і талановитий.

Як ви думаєте, хто є вашими найбільшими конкурентами?

Мейер-Вільден: Я не бачу інших як конкурентів. Жоден з них не є професійними танцюристами, і всі ми маємо один і той же виклик перед нами. Я бачу себе більше як команда, яка підтримує один одного. Я з нетерпінням чекаю побачити інших, як вони працювали і як вони танцюють. Я бажаю вам всього найкращого.

Ви боїтеся жорсткого суду голови журі Йоакіма Ламбі?

Мейер-Вільден: Страх - це, мабуть, неправильне слово. Я поважаю його і його критику, яка завжди була виправдана в останні сезони до 99 відсотків. Я намагаюсь прийняти критику позитивно. Спортсмен проникає в мене. Мені звинувачували тренери і працював над моїми слабкими моментами. Я також поважаю Моці. Хорхе може піти далі. Але всі три професіонали знають, про що вони говорять. Танці - це не мій світ, тому я відкритий для критики, і я сподіваюсь, що зможу покращити ці тижні.

Як ти відчуваєш "Давай танцюй", ми частіше бачимо вас на телебаченні?

Мейер-Вільден: Я зосереджуюсь на "Давай танцюй" на даний момент. Все інше піде. Я навчився не планувати більше. Кожного разу, коли я це робив, мене заважали. Також я завжди починаю думати про те, коли хтось робить мені пропозицію. Мені не обов'язково потрібно моделювати програму або щось інше. Якщо хтось бачить потенціал і пропонує мені щось, то про нього можна поговорити. Моє життя перебуває в Америці, і якщо в Німеччині є щось професійне, то дуже багато, поки я ніяк не страждає моя сім'я.

Вся інформація про "Let's Dance" в спеціальній на RTL.de