зірки

Алессандра Мейер-Вільден: тому вона відкликалася

Anonim

Це стало спокійним навколо колишнього Олівера Почера

Алессандра Мейер-Вільден регулярно бачилася на червоній доріжці, але за останні кілька місяців 31-річний хлопець заспокоївся - досить спокійно. "Я пройшов останній півтора року в Америці, і це професійно підтягнуло мене, тому що я працюю над різними проектами та роблю ювелірні вироби", - пояснює Алессандра на урочистому відкритті магазину Кельна "DeRucci" в інтерв'ю RTL.

Разом із трьома дітьми дизайнер ювелірних виробів живе в Америці якийсь час. "Я виростав там, я провів там більшу частину свого дитинства, там живе моя мама, там мої друзі, я там навчався, і, звичайно, приємно бути невизнаним".

Але Алессандра не хоче обійтися без Німеччини. "Приємно приходити додому, багато планується, і ви побачите мене в Німеччині частіше". Що точно не хотів зрадити 31-річний. Не так, як зараз виглядає з точки зору любові. Тільки так: "Мені добре, і я щаслива", вона посміхається. "Я не можу сказати більше, що ви дізнаєтеся про помилки в минулому, тому приємно зберігати свою конфіденційність трохи чорношкірим та захищеним".

Якщо у неї є нова людина на її боці в США, то вона, швидше за все, німецька. "Мої найстаріші стосунки з німецькими людьми, тому я залучаю німецьких чоловіків". Можливо, вона коли-небудь скаже нам, ВООЗ просто робить її такою щасливою.

Джерело зображення: Імаго