зірки

Алессандра Мейер-Вільден залишається придатною під час вагітності

Anonim

кардіо тренування

Алессандра Мейер-Вільден (33 роки) користується вагітністю. Вдруге мама трьох дітей чекає близнюків. Вона не та, що дивиться, крім дитячого м'яча. Для Мейер-Вільдена також є найвищою формою під час вагітності. Як вона це робить, вона зараз розповідає про Instagram: зі спортом. Щоб бути більш конкретним, з довгої ранкової прогулянки по пляжу в її прийнятому домі Майамі. "1 годину серцевого тренування", - пише вона на самоті на березі моря.

У коментарях до її публікації вона отримує велику похвалу: "Чудово, як ти мотивований ти, все найкраще", або "Красс! Супер-рольова модель, тому що вагітність - це не хвороба", - там читати. Але її фітнес-тренування - це не просто ходьба. Інші фотографії показують її в тренажерному залі з тренажерами і тренажерним залом. Вона виконує свою місію зі збереження здорового та збалансованого способу життя. Переміщення через вагітність змушує її відчувати себе краще, пояснює вона в Instagram.

Наприкінці листопада була оголошена її третя вагітність. Скільки вона чекає нового потомства, також показує її інші фотографії в Instagram. Там, колишня дружина Олівера Почера, з якою вона має трьох дітей, не тільки ділиться своїми тренуваннями, але також регулярно представляє свій симпатичний дитячий м'яч.