зірки

Алессандра Амброзіо: Моя найбільша рольова модель - моя мати

Anonim

Нова реклама компанії Lascana

Алессандра Амброзіо (37 років) - одна з найуспішніших і популярних у світі моделей. Дизайнери майже одержимі симпатичними бразильцями. Її останній переворот: вона є новою кампанією обличчя ванної та жіночої білизни модної компанії Lascana. Під гаслом "Ваш світ, ваші правила" Амброзіо сфотографувався в спокусливій білизні. Важко повірити, що 37-річна вже двоєрачна мати. Дочка Анья 9 років, син Ной 5 років. В інтерв'ю вона розповідає, як їй вдасться зробити балансовий акт між гламурним модельним бізнесом і сім'єю і як вона вміє зберігати свої фігури снів.

Кампанія "Ласкана" має девіз "Ваш світ, ваші правила". Наскільки ви щасливі сьогодні зі своїм життям, хочете щось змінити?

Алессандра Амброзіо: Я б не хотів нічого змінити. Для нас життя має так багато уроків, іноді вони хороші, іноді погані. Але все, що я відчував у своєму житті, зробило мене тим, що я сьогодні. Я щаслива, співчутлива і виконана жінка. Мій девіз #foreveronvacation відповідає на питання, ймовірно, краще. Важливо робити те, що любиш, щоб зробити вас щасливими. Тоді робота не здається сміхотворною.

Мільйони жінок в усьому світі заздрять вам за ваш гарний вигляд і вашу кар'єру. Є моменти, коли у вас є сумніви?

Амброзіо: Я думаю, ми всі знаємо ці дні, коли ми незадоволені. Це надзвичайно допомагає зайнятися певним часом для себе вранці і починати свій день з медитаційних вправ або йоги. Тому що краса виходить зсередини і дозволяє нам випромінювати назовні.

У вас є приклади для життя?

Амброзіо: Так, моя найбільша рольова модель - це моя мати, але і всі інші жінки в моїй родині. Всі вони працювали так сильно. Її відданість своїй сім'ї та її роботі дійсно надихає мене.

Ваше тіло твоє велике майно. Як часто ви працюєте і яка ваша улюблена тренування?

Амброзіо: я намагаюся тренувати три-чотири рази на тиждень. Я не великий шанувальник спортивних залів. Але я люблю приймати різні курси, в тому числі йоги, пілатес та танцювальні заняття. Кожного разу, коли у мене є час, я катаю свій велосипед і катаюсь уздовж пляжу, гуляю на пляжі або граю у волейбол зі своїми друзями.

Чи були у вас частина вашого тіла, застрахованого?

Амброзіо: немає

Ви не тільки успішна модель, ви також мама двох. Як вам вдається примирити роботу та сім'ю?

Амброзіо: найважливіші речі в моєму житті - мої діти. Я намагаюся витратити якомога більше часу на них. Як і багато інших жінок, які повинні примирити свою роботу з сімейним життям, я намагаюся запланувати мої зустрічі, щоб якнайбільше витрачати час на дому. Іноді це дуже важко, але завжди є спосіб.

Діти Сінді Кроуфорда зараз є успішними моделями. Ви також хотіли б, щоб ваші діти мали кар'єру в моделюванні бізнесу?

Амброзіо: Я буду підтримувати своїх дітей у всьому, що вони хочуть зробити. Але прямо зараз вони просто насолоджуються своїм дитинством і йдуть в подорож відкриття.

Яка найважливіша річ, яку хочете віддати своїм дітям?

Амброзіо: Я хочу, щоб мої діти були чесними з собою, вірили в себе і піклувалися про інших людей.

Які мрії ви хотіли б виконати?

Амброзіо: Я живу тут і зараз і насолоджуюся кожним моментом зі своїми друзями та родиною, про яку я навіть не замислювався про нові мрії.