стиль

Алессандра Амброзіо демонструє: саме так макіяж триває влітку

Anonim

Макіяж пастку спеки? Влітку не завжди легко тримати олівець для очей і міцні, високі температури і вологість повітря часто псують рахунок. Знаменитості, такі як топ-модель Алессандра Амброзіо (34) показують, як це все одно працює:

Губна помада і Ко у вогні

Якщо ви не хочете робити без макіяжу влітку, спочатку слід застосувати так званий праймер. Спеціальний грунт забезпечує гарну основу для фундаменту або порошку. Для продуктів, які покривають занадто багато, ви повинні робити краще в теплу пору року. По дорозі завжди має бути легкий порошок під рукою, з яким можуть бути приховані потові частини.

Також дозволяється вливати помаду влітку: тут матові губні помади правильний вибір. Вони містять менше жирів та масел, тому вони не розмиваються так швидко. Спеціальні довготривалі продукти для губ є гарною альтернативою, яка також позбавляє воду та піт.

Водонепроникні вироби для очей

Очі також повинні бути захищені від можливих потовиділення на велосипеді або в офісі. Важливим є водонепроникний туш для вій, за допомогою якого ви можете пірнати в басейні або кар'єрі без вагань. Але для макіяжу в кожному випадку потрібно пізніше мати жирну чистять.

Якщо ви не хочете відмовитися від привабливого макіяжу очей, вам також слід застосувати спеціальну основу на повік. База забезпечує кращу довговічність підводки для очей та тіні для повік. Водонепроникні вироби також можна придбати на комерційній основі.