зірки

Алессандра Амброзіо: Кесарів розтин для кар'єри?

Anonim

Тривожний голлівудський тренд: скорочена вагітність

Всього через п'ять тижнів після народження сина Ноя Фенікса, топ-модель Алессандра Амброзіо знову показує себе смушком. Як це може бути? Розкрита таємниця в Голлівуді повинна бути поясненням: скорочена вагітність.

31-річна матиме свою другу дитину через півтора місяці занадто рано кесареву розтину, як повідомляє "InTouch". Тривожна тенденція, яка зараз очевидно нормальна для багатьох очікуваних Promimytter у Голлівуді. Народжені голлівудськими зірками Анджеліни Джолі та Ніколь Кідман, а також колега "Вікторії таємниці" Алессандра Амброзіо Міранда Керр, як кажуть, народилися раніше з естетичних причин. І все це навіть має назву - "Занадто шикарний, щоб натиснути" ("Занадто шик, щоб натиснути").

Але чому матери - і особливо їхні діти - роблять це? За допомогою кесаревого розтину до кінця вагітності слід запобігти останньому значному зростанню та дозріванню дитини в утробі матері. Тому що воно істотно розтягне черевну стінку, що призведе до розтяжок і ще декілька фунтів. Те, що не хочеться бачити в Голлівуді.

Красиво, якщо мама швидко спалахує і може стати в центрі уваги. Але для потомства ця процедура може мати незначні наслідки: "Запланований кесаревий розтин до настання скорочень може призвести до порушення обміну речовин у дитини, або ці діти можуть, можливо, отримати більше алергічних захворювань при астматичних захворюваннях", - пояснює гінеколог. Мед Свен Сейгер в інтерв'ю RTL.

Але, мабуть, в Голлівуді все ще є матерями, чия власна фігура не важливіша, ніж здоров'я своїх дітей. Промійттер, як співачка Пінк, актриса Дженніфер Гарнер, а також свіжоспечена мама Джессіка Сімпсон забирають свій час, щоб схуднути. Вони насолоджуються своїм маленьким удачею і залишають дитини фунтів спокійним і повільним. Приклади поведінки, що, сподіваюся, спонукає переосмислити інших матерів.