зірки

Алессандра Амброзіо: Тренінг для "Тайм-шоу Victoria's Secret" - це важка робота

Anonim

Алессандра Амброзіо має правильно потирати тіло своєї мрії

Продовжується зворотний відлік показів білизни року, і для цього Алессандра Амброзіо та інші ангели "Victoria's Secret" фізично досягають своїх меж. "Якщо це не зашкодить, то це нічого не зробило, тіло має пошкодити, треба потіти", - розповідає Алессандра Амброзіо в інтерв'ю RTL. Але таке тіло мрії не відбувається сам по собі. Модель проводить багато тренувань на черевну порожнину, пілатес, спінінг або може бути у завантажувальних таборах.

Але це не створено шістьма пакетами з Knackpo. Модель повинна доповнити важке тренування збалансованою дієтою: "Увечері я їжу шматочок шоколаду і, можливо, склянку червоного вина, але цього достатньо". Щоб залишити все, іноді треба відмовитися від десерту.

Алессандра Амброзіо та Адріана Ліма представляють "Фантазійні бюстгальтери"

Цього року їх гостра підготовка дійсно окупиться: у виставці "Victoria's Secret" 2 грудня 2014 року в Лондоні, Ambrosio буде мати особливу честь поділитися. Разом зі своєю колегою Адріаною Лімою їй дозволено подарувати "казкові квіти" на подіумі. Цвяхи - захоплюючі ефекти кожного шоу і вартістю 1, 6 млн. Євро, а 6000 алмазів зайняті реальними дорогоцінними каменями.

Тим часом хвилювання також зростає серед топ-моделей, які вже прибули до Лондона. "Ми всі разом прилетіли до літака і дуже задоволені", - допускає бразильський чоловік, який 14 років подорожував брендом в якості ангела. Екстремальний тренінг та важка робота компенсує виснажений банківський рахунок: вона вже повинна заробити 30 мільйонів євро в її модельній кар'єрі і, таким чином, належить до топ-працівників серед моделей.

Але у ангела також є особисте життя, і особливо їх двоє дітей Аня Луїза і Ноа Фенікс: "Бути матір'ю є найперше, але я також люблю моделювати". Кожна робота має щось хвилююче, що відбувається з ним уві сні ".

Джерело зображення: Splash / Imago