зірки

Алессандра Амброзіо: катастрофічна дієта, незважаючи на вагітність

Anonim

Малюнок важливіше, ніж дитина?

Вагітність завжди є чимось особливим для майбутньої матері. І насправді слід припустити, що для вагітних жінок важливо одне: що я можу зробити, щоб моя дитина почувалася добре? Не так очевидно в супермоделі Алессандра Амброзіо. Коли вона пішла вниз за злітно-посадочну смугу для Victoria's Secret в листопаді, вона вже була 3 місяці вагітності - і ми не можемо її звинувачувати.

Але Алессандра мав це дуже добре. Незважаючи на підхід Бабибаухлайна, для того, щоб зробити гарну фігуру, вона навчилася за "Американським тижневиком" надзвичайно важко і піддалася "Радикадию" - небезпеці для немовляти. Оскільки особливо в перші три місяці вагітності ризик викидня дуже великий. У цій ситуації в дієті та тренувальній програмі кожен лікар і акушерка рухають по головах. Але для Алессандри її фігура була, очевидно, більш важливою, ніж її дитина.

"Я не сказав своєму книжнику, що я вагітна"

Замість того, щоб радіти, вона сховала її мозок над тим, як вона швидко звільняється від першої дитини фунтів. Щоб не відставати від шоу, вона навіть сховала її вагітність: "За тиждень до шоу я розповів своєму книжнику, що я вагітна. Ми вирішили нікому про це не повідомляти. Щоб позбутися від моїх зайвих кілограмів, я навіть відмовився від солодощів і зробив з моїм особистим тренером додаткові багато спеціальних вправ ", сказав 30-річний.

На щастя, небезпечний план не спричинив шкоду її майбутній дитині. Нещодавно вона розмістила фотографію себе на пляжі на Facebook. З нею: маленька донька Аня, яка з гордістю кладе свою руку на зростаючий живіт Мами. "Ми не можемо чекати, щоб навесні привітати нову дитину до нашої родини", - сказано в повідомленні. Будемо сподіватися, що Алессандра не тільки чекає своєї дитини, але також може насолоджуватися вагітністю, не хвилюючись про її фігуру постійно.

Джерело: Reuters