зірки

Алессандра Амброзіо: красива в Голлівуді

Anonim

Моделі можуть виглядати тільки добре? Не зовсім правильно. Алесандра Амброзіо (33), ймовірно, також може діяти. Принаймні, вона отримала роль для частини другої черепахи Ninja Teenage Mutant. Це забезпечує прогноз особливо для любителів кінотеатрів. Оскільки ясно: Амброзіо виглядає дуже добре. Скільки, ці фотографії бразильської топ-моделі показують.

Сексуальний товариш для черепах

Любителі моди і незліченні чоловіки вже давно знали Алессандру Амброзіо: як Таємний Ангел Вікторії - іноді стилістично ідіосинкратичними творами нижньої білизни.

За допомогою одного з її улюблених жестів поцілунок цілується в аудиторію, а Амброзіо також просто робить безліч конструкцій: небесно-сексуальний. Однак перед кінокамерою красу доведеться розширити свій мімічний репертуар.

У той же час, зрозуміло, що Амброзіо не тільки розслаблено на подіумі. За сценою 33-річний хлопець виглядає дуже розслабленим і досить симпатичним.

Моделювання для Ambrosio не здається настільки нудним, важким завданням у будь-якому випадку. Врешті-решт, вона також любить створювати камеру в безкоштовну хвилину. Тут зі своїм колегою Isabeli Fontana (31) - і під хештег #braziliangirls.

Тим не менш, хто приносить владу, повинен також йти у відпустку. Тим не менш, межі між моделюванням і бризок розмивання, коли ви виглядаєте так добре, як Алессандра Амброзіо.

Навіть як дуже втомлена модель, 33-річний бразильський може дійсно вимагати плату. Розтягнувшись на шезлонгу, Амброзіо все ще є мрією людини.

Тим часом, модель довела, що вона має нос для тварин на Пасці - як Instagram Bunny, кролики знаходяться в руці. Якщо він працює так само добре, як і черепахи, зовнішній вигляд з черепахою ніндзя повинен бути повним успіхом.

Якщо він не працює з фільмом, то, звичайно, все ще залишається подіум. І там ви можете також дуже спокусливо упакувати комедійну честь. Тому що це не на фото тут. Batwoman?