стиль

Алессандра Амброзіо: хірургія краси для дочки Аня (5)?

Anonim

Маленька дівчина повинна також почати в якості моделі

У віці одинадцяти років топ-модель Алессандра Амброзіо довела вуха, тому що вона, як дитина, знала, що вона дійсно хоче стати моделлю. Тепер історія, здається, повторюється: мабуть, ангел Victoria's Secret "хоче, щоб його дочка Аня (5) пізніше стала моделлю. І для цього дівчинка вже під ножем, щоб вона також створила трохи виступаючі вуха.

Але хірургія краси в такому молодому віці? Будь-яка раціонально налаштована людина повинна буде голосно голосно на цей момент. Як мати може мати таку річ тільки для своєї дитини? Алессандра Амброзіо нібито, якщо вірити доповіді "In Touch", яка цитує модель з передбачуваними словами: "Я хочу, щоб моя дочка вийшла з великих часів, як і я!". І за словами інсайдерів, підслухувачі солодкого пасха повинні стояти на шляху плану.

"У той час я також мав пару вух, тому, коли мені було одинадцять, я поклав його під нож", - згадує Амброзіо, повідомляє журнал. Чому їхні батьки схвалили це рішення, ви, звичайно, можете просто роздумувати і потрясти головою.

Але Амброзіос Клейн повинен бути не тільки лікарем краси. Схоже, вона заохочує Аню дієти сьогодні. "У нас абсолютно немає вуглеводів і без цукру на столі", - показав 32-річний. Лише один раз на тиждень можна "згрішити" раз.

Навіть Алессандра Амброзіо та її дочка Аня часто перед камерою за рекламують паростки або беруть своїх солодких нащадків на Червоних килимах та численних подій для знаменитостей. Незалежно від того, чи модель нижньої білизни дійсно робить його хлопчиськом користь з нею, чи навіть її не можна назвати безвідповідальною, то, звичайно, ви можете сперечатися про це.

Джерело: Splash