зірки

Алена Гербер: Занадто тонкий для моделі?

Anonim

Модельний агент турбується про Алену Гербера

Немає черевної порожнини, ні прикладу, ні гострих плечових кісток: ці моделі часто небезпечно тонкі, тобто - сумно, що це факт - на жаль, нічого нового. Той факт, що типовий агент також публічно стурбований однією з його дівчат - це, ймовірно, не так. Агентство Свен Ганвальд дівчина Алена Гербер щойно зробила це.

У інтерв'ю RTL, модельний агент Гербера Саша Бабель розповідає: "Так, я трохи стурбований, звичайно, і я помітив, що Алена трохи тонка, і тоді я згадав про неї".

Щодо апеляції, модель повинна була відповісти досить відкрито і позитивно. Вона навіть пообіцяв ", що вона зросте трохи більше". Нетипова для Гербера, тому що, хоча протягом декількох років були чутки про її тонкий стан, 24-річний хлопець не хотів нічого знати про проблему або навіть розлад їжі.

Її розміри XXS відстояли модель просто з гарними генами. "Люди не знають, як працює моє тіло, тому, якщо я бачу, що хтось подібний до мене, настільки стрункий, я б казав, що він може не їсти добре", - говорить ця модель. В інтерв'ю у 2012 році вона навіть сказала: "Якщо я в шоколаді, я їжу шоколад, я не знаю".

Вона обіцяла свого агента зараз, але якщо Алена справді вдасться збільшити? Тиск у бізнесі мод прекрасний. Кожна хвилина коштує грошові кошти клієнта, тому часто для розширених перерв просто немає часу. "Алена працює кожен день, а іноді їжі небагато часу, тому я можу уявити, що вона втратила трохи ваги", - пояснює втрата ваги Бабел Гербер.

Незалежно від того, чи є її стресова робота або її стрункий стан, є й інші причини: сподіваємось, що прихильність її агента до 24-річного віку несе плоди, і їй вдається накопичити зайві кілограми на ребрах. Оскільки кілька кривих не завдають шкоди жодній жінці. І навіть якщо модельний агент заявляє про більшу вагу.

Джерело: Twitter