зірки

Алена Гербер протистоїть слухам про анорексію

Anonim

"Це означає, що репутація завдає шкоди і не є справжньою"

За останні місяці Алена Гербера погіршується - і суспільна турбота про неї зростає. Насправді, вона не хотіла нічого сказати на цю тему, але зараз її комір у Мюнхені розривався. Вперше "Ганнавальд" нареченої бореться з постійними чутками про анорексію перед камерою. "Я нікого не суджу, тому ви не повинні судити про мене", - каже вона в інтерв'ю RTL.

Але її персонаж, який суттєво змінився за останні два роки, дає їжу для чуток. Звичайно, у мене також є подружка, вона дуже тонка, і коли ти питаєш її, що відбувається з тобою, і вона каже ні, то я чую, як люди ходять шепотом за спиною тощо. ні я! "

Колега Дорен Дітель також стурбована 22-річним: "Тепер це дуже страшно! Я багато разів говорив з нею і зрозумів, що я розмовляю проти стіни". Саме ці нібито хороші поради, які змушують Аліну особливо знущатися. "Вона ніколи не шукала бесіди зі мною, але якщо вона думає, що у мене є проблема, то вона повинна поговорити зі мною!"

Багато хто з них дає партнерам Алену, колишньому гірськолижному спортсмену Свену Ганнавальду, якийсь звинувачення у її скорочення. Кажуть, що він страждав на розлад їжі і, як кажуть, повинен був побачити знаки. "Це сама смішна річ у світі, яка звинувачує мого чоловіка у всьому, що означає, що завдає шкоди репутації, а не правдиво", - каже вона сердито.

Алена каже, що не знає, чому вона втратила вагу. Вона навіть втратила роботу з моделювання через її втрату ваги. Але знову і знову вона стверджує: "Я здоровий".

SuccoMedia / Ralf Succo / dpa