зірки

Алена Гербер та Свен Ганнавальд: вона розповідає про свою хворобу

Anonim

"Це сумно, що він повинен був пройти"

Як це читати друзі, що її партнер прокидався плакати щоранку і більше не міг впоратися з життям? Колишня зірка зі стрибків зі стрибків Свен Ханнавалд написала про його вигорання в автобіографії. Його наречена Алена Гербер, мабуть, займає це найбільше, адже, звичайно, вона також читає книгу, в якій Свен Ханнавалд пише про його крах дев'ять років тому, що завершив свою кар'єру в якості перемички.

Модель любить публіку. Але заголовки, зроблені її нареченим, підштовхують її: "Це ще більш інтимно і глибше, ніж ми коли-небудь говорили, тому що: По-перше, я ніколи не хотів так глибоко проникати, і коли ми зібралися, ми маємо порівняно мало про його Протягом багатьох років, звичайно, все більше і більше ", - розповідає Алена Гербер в інтерв'ю RTL.

Нам важко читати таке речі про партнера: як тиск спортивних змагань повільно зламав його. Боротьба за ще меншу масу тіла привела його майже до анорексії. І тиск на успіх у важкій депресії. "Це було дуже страшно, як побачити, що він повинен був пройти, дорога, так, це сумно", говорить Гербер.

Алена Гербер: "Він повернувся в життя"

Ця хвороба попередила зв'язок між Свеном Ганвальдом і Аленою Гербером. Коли ці дві особи зібралися у 2010 році, вона вважалася мисливцем зі знаменитості, і ніхто не думав, що відносини триватимуть. Сьогодні Ханнавалд каже, що це Алена, яка врятувала його.

І Алена Гербер також бачить прогрес, досягнутий її нареченою: "Я також бачу, як він змінився протягом багатьох років:" Зараз ми разом три роки, і я думаю, що він зробив величезний поштовх до його впевненості у собі його зовнішність, вся його особистість. Він повернувся в життя, він так простягнувся і легко, і це так приємно дивитися ".

Хоча спочатку 24-річному хлопчику було важко прочитати, що її Свень знаходився на землі - ці знання зчеплені разом, як пара тільки ближче.

Джерело: dpa bildfunk